Nowości

Instalacje alarmowe / systemy bezpieczeństwa

W dzisiejszych czasach, bezpieczne budynki i przestrzenie, w których funkcjonujemy, wyposażone są w zintegrowane profesjonalne systemy pozwalające monitorować wybrane obszary, sygnalizujące wtargnięcie osób niepowołanych na chroniony teren czy też kontrolujące dostęp do wybranych stref. Dodatkowo, jeśli jesteśmy pracownikami, częstokroć urządzenia elektroniczne rejestrują nasz czas pracy, ewidencjonując każde wejście i wyjście z pracy.

Nasze usługi dotyczące wykonania systemów:

  • sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN),
  • telewizji przemysłowej (CCTV),
  • kontroli dostępu (KD
  • rejestracji czasu pracy (RCP)
kierujemy głównie do inwestorów, właścicieli nieruchomości oraz przedsiębiorców i instytucji. Działając w oparciu o wytyczne Polskich Norm, realizujemy profesjonalne instalacje systemów bezpieczeństwa oparte na produktach znanych producentów, m.in. Siemens, Satel, Bosch, Samsung, Roger. Pierwszym etapem naszej pracy jest dokładny wybór systemu dostosowany do potrzeb naszego klienta, kolejnym - wykonanie projektu, a ostatnim - zainstalowanie systemu w budynkach, halach czy też w przestrzeni publicznej.

Jak wiadomo, każdy zainstalowany system w trakcie eksploatacji wymaga stałego dozoru, dlatego świadczymy również usługi konserwacji oraz okresowych przeglądów wykonanych instalacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą, prosimy skontaktować się z naszym biurem lub bezpośrednio z działem systemów bezpieczeństwa.realizacja wawrus.pl projekt graficzny amill.pl

  
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013