Nowości

Projektowanie stron www

Firmowa strona internetowa, bez względu na jej rozmiar i zakres, pełni funkcję wizytówki firmy. Przedstawia jej ofertę, pozwala nawiązać kontakt z jej właścicielem. W wielu przypadkach strony internetowe pełnią wręcz rolę rozbudowanej platformy, pozwalającej "na żywo" porozmawiać z konsultantem.

Znakomita większość stron www pełni również ważną funkcję handlową - niektóre jedynie wspomagają bardziej tradycyjne kanały sprzedaży, inne z kolei stanowią podstawę całego systemu dystrybucji produktów firmy. Taką właśnie rolę pełnią popularne sklepy internetowe.

Żeby jednak funkcje powyższe zostały dobrze spełnione, strona internetowa musi być przemyślana i dobrze zaprojektowana. Tylko strony estetyczne, ciekawe, z przemyślaną i intuicyjną nawigacją, zdobywają klientów i pracują na swych właścicieli, stanowiąc niekiedy trzon wszystkich działań marketingowych firmy. Strony wykonane dobrze, przyciągają klientów; strony niestetyczne, nie dostarczające potrzebnych informacji - odpychają ich.

Współpraca z nami

Współpracując z profesjonalistami masz pewność, że tworzone przez nas prace zawsze reprezentują najwyższy poziom artystyczny i technologiczny. Nasze strony zawsze są zgodne ze standardami, co przynosi szereg korzyści:

  • mniejsze koszty zaprojektowania i utrzymania witryny
  • elastyczność strony - łatwość w "dopisywaniu" różnych funkcji, aplikacji itp.
  • dostępność - poprawnie napisana strona WWW będzie zawsze wyglądała tak samo: niezależnie od systemu operacyjnego, rozdzielności ekranu, używanej przeglądarki, urządzania używanego do przeglądania stron WWW (np. palmtopy, telefony komórkowe)
  • większą szybkość ładowania się strony (kod xHTML w wielu przypadkach jest o nawet 50% mniejszy od standardowego kodu HTML)
  • wsparcie pozycjonowania - najlepsze efekty pozycjonowania stron www uzyskać można dla stron wykonanych w technologii xHTML

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt budowy strony internetowej zależy od wielu czynników: jej wielkości, złożoności, technologii wykonania... Dlatego każde zamówienie jest analizowane indywidualnie i konsultowane z klientem. Nasza firma wykonuje także sklepy internetowe, pozycjonuje serwisy w przeglądarkach oraz utrzymuje strony na własnych serwerach.

Systemy CMS

Content Managment System - systemy zarządzania treścią to strony internetowe posiadające możliwość samodzielnej aktualizacji treści serwisu, publikowania nowych stron, wiadomości, galerii zdjęć i wielu innych. Aktualizacja treści jest niezależna od projektanta strony, odbywa się w czasie i miejscu dowolnie wybranym przez jej właściciela - wystarczy dowolny komputer z dostępem do internetu.

Cała edycja odbywa się w oparciu o przeglądarkę internetową - osoba dokonująca aktualizacji loguje się za pomocą znanych sobie danych dostępowych do panelu administracyjnego strony WWW i za jego pomocą dokonuje zmian w dowolnym miejscu strony WWW. Edycja taka jest prosta i intuicyjna, przypomina pisanie tekstu w popularnych edytorach. Nie jest tutaj wymagana znajomość żadnych języków programowania!

Sklepy internetowe

Sklep internetowy można określić jako punkt handlowy, który zbiera dla właściciela zamówienia, działając 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Sklepy internetowe, ze względu na wygodę, jaką oferują są bardzo atrakcyjne również dla kupujących - zakupy można zrobić w dowolnym momencie, a zamówione towary zostaną szybko dostarczone "pod nasze drzwi". Dynamiczny rozwój handlu elektronicznego w Polsce spowodowany jest coraz powszechniejszym dostępem do internetu oraz wzrostem zaufania zarówno do elektronicznych sklepów, jak i do bezpieczeństwa płatności dokonywanych przez internet.

Zarządzanie całą ofertą sklepu internetowego, kontrola zamówień itp. dostępne są z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz przeglądarka internetowa. Logując się do panelu administracyjnego sklepu internetowego właściciel ma dostęp do wszelkich opcji - może dodawać produkty do oferty, aktualizować istniejące, zarządzać zamówieniami, organizować promocje itd.

realizacja wawrus.pl projekt graficzny amill.pl

  
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013