Nowości

siemens-logo.png hipath_logo_s.gif i OpenScape

Rozwiązania telekomunikacyjne Siemens oferujemy niemal od początku istnienia NETCOM. Już od 2000 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem specjalizującym się w dostarczaniu naszym klientom profesjonalnych i nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych produkowanych przez Siemens Enterprise Communications (SEN). Dzięki temu, iż posiadamy status Approved Partner nadany przez SEN, mogą Państwo mieć pewność, że wybierając nas, wybieracie wykonawcę, który spełnia wymogi autoryzacyjne, przeszedł szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu instalacji i programowania oferowanych systemów telekomunikacyjnych jak też dysponuje ogromną wiedzą i umiejętnościami w zakresie obsługi serwisowej urządzeń Siemens.

   Zarówno dla klientów, którzy już posiadają centralę telefoniczną Siemens, jak też dla tych, którzy zlecą nam jej zainstalowanie, proponujemy podpisanie z NETCOM umowy na stałą współpracę w zakresie opieki serwisowej nad Państwa centralą telefoniczną. Umowa konserwacyjna zobowiązuje naszą firmę m.in. do priorytetowych reakcji na zgłaszane awarie urządzeń telekomunikacyjnych, a nasz klient ma zagwarantowane, że wszelkie awarie będą usuwane w możliwie najkrótszym czasie, nie zakłócając w ogromnym stopniu bieżącej pracy przedsiębiorstwa. W celu omówienia szczegółów takiej Umowy prosimy kontaktować się z kierownikiem działu systemów telekomunikacyjnych.

Systemy telekomunikacyjne Siemens Hipath oraz OpenScape dostosowane są do wielkości firmy, tj. ich użytkownika końcowego, zatem oferujemy rozwiązania:

  • dla małych przedsiębiorstw slajd4.jpg

OpenScape Business
HiPath 3000
HiPath 5000 Realtime IP System
HiPath OpenOffice ME

  • dla średnich przedsiębiorstw

OpenScape Business
HiPath 3000
HiPath 4000
HiPath 5000 Realtime IP System
HiPath OpenOffice ME


  • dla dużych przedsiębiorstw

HiPath 4000
HiPath 5000 Realtime IP System
HiPath 8000Urządzenia końcowe i aplikacje softphone:


Aplikacje: UC, WLAN, DECT, Wideomonitoring

  • System wideomonitoringu na aparatach Siemens OpenStage
  • Bramki GSM / UMTS / IP

Systemy HiPath oraz dedykowane do nich urządzenia są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancji producenta.


realizacja wawrus.pl projekt graficzny amill.pl

  
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013