Nowości


Telewizja przemysłowa (CCTV)

Telewizja przemysłowa (CCTV) obecna jest już niemal w każdej przestrzeni publicznej, kamery monitorują wybrany obszar na ulicach, w dużych centrach handlowych, sklepach, przedsiębiorstwach, urzędach czy na stadionach, przekazując obraz do stanowisk ochrony, których zadaniem jest m.in. dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia znajdującego się w danej przestrzeni.

Systemy CCTV mogą być wykonane w wersji analogowej oraz coraz częściej stosowanej wersji cyfrowej (tzw. CCTV IP, w tym przypadku transmitowanie i zapisywanie obrazu, w tym i dźwięku, realizowane jest przy wykorzystaniu sieci komputerowych i łączy teleinformatycznych). Jednak oba rodzaje systemów CCTV, mimo iż różnią się rodzajem zastosowanej technologii i sprzętu, składają się z podstawowych elementów takich jak:

- kamery przemysłowe, przekazujące obraz z wyznaczonego obszaru;

- rejestratory cyfrowe (DVR) lub rejestratory sieciowe (NVR), czyli urządzenia, które zarządzają oraz rejestrują obraz i dźwięk.

W zależności od Państwa potrzeb, wymagań oraz możliwości, możemy wykonać analogową instalację systemu telewizji dozorowej jak też system CCTV w wersji cyfrowej (IP), pozwalającej na zdalną obserwację z dowolnego miejsca na świecie. Instalacje telewizji przemysłowej wykonujemy głównie na sprzęcie marki Siemens, Bosch, Samsung, Novus lub Optiva.

  Jak wiadomo, każdy zainstalowany system w trakcie eksploatacji wymaga kontrolowania sprawności działania, stąd świadczymy również usługi konserwacji systemów CCTV oraz wykonywania okresowych przeglądów. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą, prosimy skontaktować się z naszym biurem lub bezpośrednio z działem systemów bezpieczeństwa.


realizacja wawrus.pl projekt graficzny amill.pl

  
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013