Nowości

kontrola_dost__pu.jpg

Kontrola dostępu (KD)

Głównym zadaniem systemu kontroli dostępu (KD) jest zabezpieczenie wyznaczonych stref w budynku przed wejściem osób niepowołanych, co zapewnia zarówno komfort pracy, bezpieczeństwo pracowników, a także ogranicza dostęp do przedmiotów wartościowych znajdujących się na terenie firmy oraz dostęp do poufnych danych.

Jest to więc system, który umożliwia właściwym osobom dostęp do właściwych miejsc we właściwym czasie, bez względu na to czy mamy do czynienia z małą firmą czy też z dużym przedsiębiorstwem zatrudniającym tysiące pracowników i przyjmującym na swój teren wiele osób spoza firmy.

Identyfikacja osoby może się odbywać przy użyciu kodu numerycznego, kart magnetycznych lub zbliżeniowych, a także z zastosowaniem najnowszych technik odczytujących np. linie papilarne.

Systemy kontroli dostępu są elastyczne, co oznacza, że można je rozbudowywać i modyfikować zależnie od potrzeb klienta. Można je również integrować z innymi systemami bezpieczeństwa - sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), telewizji przemysłowej (CCTV) lub rejestracji czasu pracy (RCP).

Na podstawie wcześniejszych oględzin, dopasujemy, zaplanujemy i wykonamy Państwu system kontroli dostępu, który spełni Państwa wymagania. Opieramy się głównie na produktach takich firm jak Siemens, Roger lub Satel.


realizacja wawrus.pl projekt graficzny amill.pl

  
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013