Nowości

Tworzenie oprogramowania

W dzisiejszych czasach aby firma mogła istnieć wiele lat na rynku, musi być elastyczna, musi dostrzegać nowe potrzeby klientów jak też mieć stale na uwadze nowości pojawiające się w branży, w której funkcjonuje.

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności, dostrzegliśmy również, że nie wystarczy już tylko klientowi zaprojektować system instalacji, wykonać prace montażowe, a następnie konserwatorskie. Należy również ściśle dopasować działanie nowego lub rozbudowanego systemu do charakteru przedsiębiorstwa, dla którego system został zainstalowany. Planujemy zatem rozwijać dział software house tak, aby móc zaoferować klientom idealnie dopasowane rozwiązania w zakresie zarządzania infrastrukturą sieciową i sprzętem IT.

W tym celu rozpoczynamy świadczenie usług w postaci tworzenia specjalistycznego oprogramowania pod potrzeby konkretnego klienta. Dzięki tej usłudze klient może uzyskać od nas zaawansowaną aplikację np. do monitorowania i wizualizacji procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie.

Obecnie trwają prace nad oprogramowaniem do zarządzania i monitoringu rozległych sieci WiFi typu HotSpot.

Stale, pod kątem naszych klientów, testujemy również nowinki sprzętowe pozwalające na sprawne zarządzanie i monitoring działania rozbudowanych systemów sieciowych i urządzeń IT.

realizacja wawrus.pl projekt graficzny amill.pl

  
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013